Takımımız

Dr. Ercan Akın

Dr. Ercan Akın

Araştırmacı/Klinik Psikolog

Hacettepe Universitesi (PhD)
Game-based therapy
Unity Developer

Mazlum ÖZÇAĞDAVUL

Mazlum ÖZÇAĞDAVUL

Araştırmacı/Bilgi Teknolojileri

Fransız Hükümeti Üstün Başarı Bursu
Boğaziçi Üniversitesi (Yönetim Bilişim)

Dr. Ali ŞEN

Dr. Ali ŞEN

Endüstriyel Klinik Psikolog

University of Plymouth (PhD)
Modelling and Simulation
Gamification/Serious Game

İrem Çevik

İrem Çevik

UX/UI tasarımcı

İstanbul Teknik Üniversitesi
UK gamification Team UI designer

 

Mehmet Yalçın

Mehmet Yalçın

Klinik Psikolog

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (MSc)
Data Analysis and Reporting
Psychological Counseling and Guidance

Ertuğrul Doğancıoğlu

Ertuğrul Doğancıoğlu

Unity Developer

Game& Mobile app Developer 
Intention Game Vfx
Augmented Reality

Değerlerimiz

Erişilebilir Ruh Sağlığı Hizmetleri

CogniGames Lab., çeşitli ruh sağlığı sorunlarına yönelik oyunlaştırılmış mobil ve masaüstü uygulamalar geliştirerek, terapi hizmetlerinin geniş kitlelere erişimini sağlar.

Kapsayıcı ve Modüler Çözümler

Bireylerin ihtiyaçları, öğrenme şekli ve uygun zamanları göz önünde bulundurularak farklı ruh sağlığı ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış, ihtiyaca göre özelleştirilebilir uygulamalar sunar.

Eğlenceli ve Etkili Öğrenme

Oyunlar aracılığıyla çocuklara ve yetişkinlere kendi duygusal zekalarını ve teknolojiyi sağlıklı kullanma becerilerini geliştirme fırsatı sunar, bu sayede hem eğlenirler hem öğrenirler.

Kendi Kendine Yardım

Kullanıcıların psikolojik iyi oluşlarını kendi kendilerine iyileştirmelerine yardımcı olan uygulamalar, özellikle düşük ve orta gelirli ülkelerde terapiye erişim sıkıntısı çekenler için kritik bir kaynak sağlar.

Ruh sağlığı uzmanları için Çözümler

CogniGames Lab, psikoterapistlere yönelik olarak bilimsel çalışmalar ışığında geliştirdiği uygulamaları terapilerde yardımcı araç olarak kullanma ve bu sayede daha hızlı sonuçlar elde etme imkanı sunuyor. Terapistlere, uygulamalarında yer vererek danışan ağlarını genişletme fırsatı da sağlıyor. Sunulan planlar arasında, her modülde 5 ücretsiz seviye sunan 7 günlük ücretsiz deneme seçeneği ve sınırsız erişim sağlayan, danışan takibi, ölçek gönderme, eylem planı gönderme gibi özellikler içeren ücretli hesap seçenekleri bulunuyor. Ücretli hesaplar, temel ve ileri düzey modüllere sınırsız erişim, uzmanlar arasında yer alma, yeni modül ve seviye talebi gibi avantajlar sunarak, terapistlerin terapi süreçlerini daha etkin yönetmelerine ve danışanlarına daha kapsamlı destek sunmalarına olanak tanıyor. CogniGames Lab, psikoterapistlere ve danışanlarına modern ve bilimsel temellere dayalı destek sağlayarak, ruh sağlığı alanında yenilikçi çözümler sunuyor.

Akademisyen

Modül

Seviye

                   İndir | Oyna | İyi Hisset

Ekip ve Danışmanlar

Gelişmelerden haberdar olun!