Psikoterapistler

İçin Planlar

 

CogniGames Lab.’in bilimsel çalışmalar ışığında geliştirdiği uygulamaları terapilerinizde yardımcı araç olarak kullanarak daha hızlı sonuçlar alın. Ayrıca yıllık abonelik alan terapistlere uygulamamızda yer vererek danışan ağlarını genişletiyoruz!

Neden ücretli hesaba geçmeliyim?

Ücretli hesaba geçmek size uygulamalarımızı kullanan danışanlarınızı, uygulamalar üzerinden takip etme ve gelişmelerini görme fırsatı verir.

100+ Modül

Depresyondan kişilik bozukluklarına kadar tüm ruhsal sorunlara yönelik geliştirilmiş 100’lerce modül ve binlerce seviye ile danışanlarınızın oyun oynayarak terapi sürecinden daha fazla faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Danışan Takibi

Uygulamalarımızı kullanan danışanlarınızın hangi modülde hangi seviyede olduğunu görebilir ve istediğiniz modül ya da seviyeleri kullanmalarını talep ederek terapi seansının içeriğine uygun olarak danışanın konuştuklarınızı pekiştirmesini sağlayabilirsiniz.

Ölçme ve Değerlendirme

Danışanlarınızın uygulamalarımız içinde yer alan ölçme ve değerlendirme seviyelerini bitirerek onların ruhsal durumlarını takip edebilir ve terapide tam olarak ne üzerinde çalışmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Eylem Planları

Danışana eylem planı mı vermek istiyorsunuz? Buna göre mutlaka bir modülümüz ya da seviyemiz bulunmaktadır. Siz sadece danışanın ihtiyacı olan eylem planını belirleyip uygulamamızda istediğiniz danışanınıza atayın.

Yeni Modül ve Seviyeler

Modüllerimiz tüm ruhsal sorunlara yönelik geliştirmiş olsa da sizlerin yöntemi farklı olabilir. Bu yüzden herhangi bir modül ya da mevcut bir modülün içinde farklı bir seviyeye ihtiyacınız olduğunda size uygulamalarımıza bunları dahil edebiliriz.

Konuma Bağlı Danışan Ağı

Uygulamalarımız kullanan bireyler bazen kendilerini takip eden psikoterapistlere ya da uygulamaların yanında görüşebilecek terapistlere ihtiyaç duyabilirler. Bulunduğunuz konuma göre uygulamalarımızda uzmanlarımız kategorisinde isminize yer vererek danışanların sizi kolaylıkla bulmasını sağlıyoruz.

Terapinize CogniGames Lab. İle Güç Katın!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte terapilerde bağımsız olarak ya da terapilere yardımcı araçlar olarak kullanılabilecek uygulamalar siz terapistlerin daha hızlı sonuç almasını sağlamaktadır. Uygulamalarımız tamamen bilimsel çalışmalar ışığında geliştirilmiş olup, bilişsel davranışçı teorisi, akış teorisi ve oyun teorisini temel alıyor.

Ücretsiz Uygulamalar

Burada örnek niteleliğinde geliştirilmiş uygulamalaarımızı indirerek, oyun oynayarak kendinizi nasıl daha iyi tanıyabileceğinizi ve iyilik halinizi geliştirebileceğinizi öğrenin. Uygulamalar tamamen ücretsizdir. 

Ücretli Uygulamalar

Geliştirme aşamasındaki ücretli uygulamalarımızı indirip uygun ücretle kullanıp değerlendirerek kendimizi geliştirmemizi ve ruh sağlığı hizmetlerini herkes için erişilebilir kılma yolculuğumuza destek verin. 

Daha iyi hissetmek için bize ulaşın!

Bize ulaşın | Ücretsiz hesap oluşturun

                   İndir | Oyna | İyi Hisset

Ekip ve Danışmanlar

Gelişmelerden haberdar olun!