İletişim

CogniGames Lab’a ilginiz için teşekkür ederiz. İnovatif terapi süreçlerimizde siz de yer almak, yatırım yapmak ya da işbirliği fırsatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kariyer fırsatlarımızı keşfetmek, ekibimizin bir parçası olmak veya oyunlaştırılmış terapi platformumuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için de sizi dinlemeye hazırız.

Fikirlerinizi ve projelerinizi bizimle paylaşın; birlikte ruh sağlığı alanında devrim yaratma yolculuğunda ilerleyelim.

Bir Mesaj Bırakın!

10 + 10 =

Bilgi

bilgi@cognigameslab.com

Adres: İstanbul/Türkiye

Telefon: (+90) 530 139 03 63

E-posta: cognigameslab@gmail.com

Sıklıkla Sorulan Sorular

Burada sıklıkla sorulan sorulara yer verilmektedir. Bunların dışında herhangi bir sorunuz olursa lütfen iletişime geçin!

Ücretsiz versiyon nasıl çalışır?

Uygulamamızın ücretsiz versiyonu hem psikolojik sorun yaşayan bireylerin hem de uzmanların uygulamanın içeriği ile ilgili bilgi sahibi olmalarına yönelik geliştirilmiştir. Her modülde ilk 5 görev tamamen ücretsiz şekilde kilidi açık gelmektedir.

$

Yeni modüller ne sıklıkla uygulamaya dahil edilir?

Psikolojik sorunlara yönelik yeni modüller üç ayda bir uygulamaya dahil edilir. Hakkımızda menüsünde uygulamanın geliştirilmesine yönelik yol haritasını görebilir ve hangi modülün ne zaman çıkacağını öğrenebilirsiniz. Ücretli plan kapsamında talep edilen modüller ise yönetim kurulunda kabul edildiği takdirde yol haritasına eklenir. 

$

Sanal gerçeklik uygulamaları geliştiriyor musunuz?

Sanal gerçeklik uygulamalarının geliştirilmesi iş planımızın ikinci aşamasını oluşturmaktadır. Mevcut durumda sanal gerçeklik gözlüklerinin kullanımının önünde bulunan engeller aşıldığında ve sanal gerçeklik gözlükleri herkes için erişilebilir olduğunda tüm modüllerimizin sanal gerçeklik versiyonları yayınlanacaktır. 

Praesent non massa egestas?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec ornare in neque rutrum imperdiet. Quisque ante ante, lobortis at dapibus et, congue a orci. Sit Etiam porttitor ligula id massa lorem ipsum dolor sit amet, consectetur amet

$

Aboneliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Evet, ücretli abonelik aylık olarak yapılmaktadır ve istediğiniz zaman ücretli plandan ayrılıp uygulamanın ücretsiz versiyonuna geçebilirsiniz. Ödeme yapıldığında abonelik tarihine kadar uygulamadan ücretsiz bir şekilde faydalanmaya devam edersiniz.

$

Uygulamalarınız hangi yaş grubuna uygundur?

Uygulamalarımız hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik geliştirilmektedir. Uygulamalarımızda yer alan tüm modüllerin “hakkında” bölümünde o modülün hangi yaş grubuna yönelik geliştirildiği, toplam kaç seviyeden oluştuğu, ne tür etkinlikler içerdiği ve ortalama olarak ne kadar sürdüğü gibi bilgiler öğrenilebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Ol!

CogniGames Lab. dünyasındaki en son yeniliklerden anında haberdar olun! Yeni çıkan modüller, son güncellemeler ve ilham verici blog yazılarımız hakkında bilgi almak için e-bültenimize abone olun. Ruhsal sağlık ve oyunlaştırılmış terapi konularında öncü bir deneyime ortak olmak istiyorsanız, sadece e-posta adresinizi bırakarak gelişmeleri yakından takip edebilir, CogniGames Lab’ın sunduğu yenilikçi çözümleri ilk siz deneyimleyebilirsiniz. Bizimle kalın, bilgi ve farkındalık yolculuğunuzda bir adım önde olun.

Ücretsiz Uygulamalar

Burada örnek niteleliğinde geliştirilmiş uygulamalaarımızı indirerek, oyun oynayarak kendinizi nasıl daha iyi tanıyabileceğinizi ve iyilik halinizi geliştirebileceğinizi öğrenin. Uygulamalar tamamen ücretsizdir. 

Ücretli Uygulamalar

Geliştirme aşamasındaki ücretli uygulamalarımızı indirip uygun ücretle kullanıp değerlendirerek kendimizi geliştirmemizi ve ruh sağlığı hizmetlerini herkes için erişilebilir kılma yolculuğumuza destek verin. 

Daha iyi hissetmek için bize ulaşın!

Bize ulaşın | Ücretsiz hesap oluşturun

                   İndir | Oyna | İyi Hisset

Ekip ve Danışmanlar

Gelişmelerden haberdar olun!